Nadajemy na Twoich falach

W jaki sposób szukać miłości w UK? Wypróbuj portale randkowe - idealny sposób na znalezienie drugiej połowy

Nie każdy ma szczęście w miłości. O ile do jednych przychodzi sama, o tyle inni są zmuszeni mocniej się postarać, by znaleźć swoją drugą połówkę. Sytuacja jest jeszcze gorsza, jeśli wyjechaliśmy do innego kraju i nie mamy zbyt wielu znajomych, a słabe opanowanie języka nie pozwala nam na zapoznanie kogoś nowego. Znakomitym sposobem na pierwszą – a może też następne randki – mogą być portale randkowe.

To z pewnością o wiele lepsza droga niż wpisywanie w wyszukiwarce internetowej haseł „szukam dziewczyny w UK”. Miłość w Wielkiej Brytanii jest możliwa, trzeba wyłącznie orientować się, jak się do tego zabrać. Najważniejsze jest znalezienie portalu randkowego, na którym mamy plan założyć swoje konto.

Jeśli interesuje nas coś więcej niż internetowe randki, dobrze jest wybrać portal, który skupia Polaków wyjeżdżających z kraju i zamieszkujących we wspomnianej Wielkiej Brytanii. Dzięki temu znajomość z dopiero poznanym partnerem lub partnerką będzie mogła się rozwijać. Jedną z ważnych spraw jest nasz nick – musi być interesujący i budzić pozytywne emocje, wtedy ktoś z pewnością do nas napisze. Oprócz tego trzeba zadbać o prezentację naszej osoby – lepiej nie zmyślać. Osoby pragnące szczerych kontaktów powinny pisać prawdę, w przeciwnym wypadku szybko zagubią się w swoich kłamstwach i ciężej będzie im wyjść z tej sytuacji z twarzą. Osoba, jaka nam się spodobała, też zapewne zaniecha znajomości, gdy zorientuje się, że większość była nieprawdą. Nie jest dobrze też zostawiać nieuzupełnionych pól, ponieważ przestajemy być ciekawi.

Następną kwestią jest fotografia – najlepiej dodać uśmiechniętą fotkę i – rzecz jasna – aktualną. Zdjęcia sprzed kilku lat zwykle poważnie odbiegają od obecnej rzeczywistości. I ostatnie, ale na pewno nie najmniej istotne – należy aktywnie działać w serwisie, a więc wysyłać wiadomości oraz zaczepiać osoby, które chcemy poznać. Bierne oczekiwanie może nie przynieść wyników przez długi okres, zatem warto jest wziąć się w garść i samemu postarać się o pierwsze kontakty. Z upływem czasu będzie szło nam dużo łatwiej. Miłość można znaleźć wszędzie, również za granicą. Czasem należy tylko odrobinę jej pomóc, a niewątpliwie w końcu w naszym życiu pojawi się ta wyjątkowa osoba.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-19 11:28:36
Tagi: miłość, Anglia, randki, UK