Nadajemy na Twoich falach

March 2019 archive

Łóżkowe akcesoria jako prezent na wieczór panieński albo kawalerski. Propozycje dla odważnych.

Seksowna kobieta
Napisał: Magdalena Roeseler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy wybieramy się na wieczór panieński lub kawalerski, z reguły wybieramy prezent adekwatny do okoliczności. Gotowych propozycji należy poszukiwać w internecie, jednak czym innym jest pasjonująco zilustrowana „Kamasutra”, a czym innym pas cnoty. Jakimi gadżetami warto się zainteresować, aby były pomysłowe i trafione w punkt?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-31 15:16:33

Zabawki z sklepu erotycznego urozmaicą seks

sex shop
Napisał: Pedro Szekely
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zainteresowanie gadżetami z sex shopu rośnie u nas z miesiąca na miesiąc. To już nie jest temat tabu. Zabawki miłosne przełamują rutynę oraz zwiększają przyjemność, przydają się też samotnym osobom. Warto się nimi zaciekawić. Do wyboru mamy wibratory, kajdanki, kostiumy erotyczne (przebranie pielęgniarki czy kostium uczennicy) a także wiele innych. Tak naprawdę praktycznie każda rzecz nadaje się do tego, ażeby stać się erotycznym gadżetem – szal, pędzel czy chociażby liść lub płatek kwiatka. Jeżeli jednakże nie masz pomysłu, udaj się do sex shopu a tam, nawet jeżeli nic nie kupisz, odnajdziesz inspiracje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-28 23:50:36
Tagi: Czekolada, szyja, Tabu

Sprawunki on-line - najkorzystniejsze wyjście dla teraźniejszych ludzi

Plaża
Napisał: Andrew Nash
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie ma wątpliwości, na temat tego, że obecnie z sieci www korzysta się w niesamowitym stopniu. Da się dokonywać tam podstawowych zakupów, opłacać rachunki lub szukać atrakcyjnych form rozrywki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-20 11:32:36
Tagi: ceny, Urządzenia, asortyment

W jaki sposób szukać miłości w UK? Wypróbuj portale randkowe - idealny sposób na znalezienie drugiej połowy

Napisał: Jose Miguel Serrano
Nie każdy ma farta w miłości. O ile do niektórych przychodzi sama, o tyle inni są zmuszeni mocniej się postarać, by znaleźć swoją drugą połowę. Sytuacja jest jeszcze gorsza, jeżeli wyjechaliśmy do innego kraju i nie mamy zbyt wielu przyjaciół, a poziom języka nie pozwala nam na poznanie kogoś nowego. Świetną metodą na pierwszą – a może nawet kolejne randki – mogą być portale randkowe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-19 11:28:36
Tagi: miłość, Anglia, randki, UK

Kwatery prywatne w Karpaczu – sprawdź, dlaczego warto jest zamówić noclegi we wskazanym obiekcie noclegowym?

Karpacz
Napisał: Ronald Preuß
Na podstawie: http://www.flickr.com
Województwo dolnośląskie to obszary z chęcią odwiedzane przez turystów poszukujących interesujących miejsc na wczasy. Jeśli ty też zastanawiasz się nad kierunkiem, w jaki tego roku się wybierzesz, powinieneś także mieć na uwadze niniejszą propozycję, a szczególnie Karpacz. To miasto zlokalizowane w Sudetach Zachodnich, wabiące urlopowiczów wieloma zabytkami oraz rozbudowaną turystyką górską. Dzięki umiejscowionym w Karpaczu oraz okolicach kilkunastu ośrodkom narciarskim, baza noclegowa miejscowości jest niezwykle duża, a w pierwszym rzędzie zalecane są kwatery prywatne. Dlaczego?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-12 19:00:37
Tagi: turystyka, nocleg, atrakcje

Jaki prezent będzie najodpowiedniejszy dla Twojego dziecka z okazji najbliższych urodzin? Garść inspiracji!

prezent
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: sxc.hu
Jeżeli nie masz właśnie pomysłu na prezent, który będzie właściwy dla Twojego nastoletniego dziecka, wówczas bez wątpienia dobrze trafiłeś - oto garść pomysłów dotyczących tego, co obecnie jest na topie i co niemal każde dziecko chciałoby mieć w swoich zbiorach. Jednym z prezentów, które uradują właściwie każdego dzieciaka są na pewno gry komputerowe. Pamiętaj jednakże, aby zawsze wybierać poszczególne tytuły z głową - tak aby wspierały rozwój Twojego dziecka, a nie odwrotnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-06 11:29:39
Tagi: dziecko, czas, seria

Książki były nam od setek lat, obecnie wypierane przez komputery

Nauka z komputerem
Napisał: Goleudy Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com
Literatura od wielu setek lat jest obecna z ludźmi jako jedna z najstarszych rozrywek. Przed wiekami osoby które umiały pisać i czytać cieszyły się dużym szacunkiem, bo takie umiejętności były bardzo elitarne i niezbyt dostępne dla ogółu. Dopiero wynalezienie prasy drukarskiej spowodowało, że książki zaczęły trafiać pod strzechy i stały się popularne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-04 03:54:40
Tagi: komputery, nauka, książki, literatura, czytniki