Nadajemy na Twoich falach

Sklep przeznaczony do decoupage - czyli, jaka rzecz może nam się przydać przy tworzeniu czegoś od podstaw

Czym dokładnie jest decoupage? Jaka rzecz ma możliwość być używane do jego tworzenia? Gdzie istnieje możliwość zakupić wszyściutkiego typu artykuły które są potrzebne do tego rodzaju "aktywności"? Jak ogólnie można się nauczyć tego rodzaju formy sztuki? To wszystko oraz jeszcze więcej nie posiadając najbardziej małego problemu znajdziesz w środku naszego nowego - świeżo co wydzierganego - felietoniku!


golf
Napisał: Sobienie Królewskie
Na podstawie: Sobienie Królewskie Golf & Country Club


Pochodzący z języczka francuskiego Decoupage, a po polsku "Dekupaż" - nie jest niczym innym jak technika przyozdabiania bardzo różnego rodzaju powierzchni, za ratunkiem papierka albo serwetek zrobionych z papieru, które to przyklejmy, a potem nakrywamy lakierem, aby w żaden metodę nie można było wyczuć, że wspomniany papierek został w to miejsce położony, tworząc wrażenie, że jest jednym wraz z konkretną nawierzchnią. Wspomnianą nawierzchnią ma możliwość zostać dla przykładu: drewno, metal, czy też szkiełko, a także tkanina, plastik, a także wszelkiego rodzaju powierzchnia z ceramiki. Do decoupagu poza papierem, istnieje możliwość stosować takiego typu rzeczy jak choćby: farby, stemple, szablony, czy też tak nazywane "sospeso", a także nie napomykając już o nietypowo brzmiącym "Quillingu" oraz innych, mocniej znanych przedmiotach, takiego typu jak filcu, czy innych akcesoriach do dekoracji.
Gdzie jednak istnieje możliwość to wszyściutko i jeszcze bardziej dużo kupić? Idealnym wyjściem jest internetowy sklep decoupage, w którym odnajdziemy to wszystko oraz jeszcze bardziej dużo (na przykład interesujące książeczki o podstawach, jak i mocniej zaawansowanych technikach naszego decoupagu, czy też całe zestawy przeznaczone dla początkujących fanów owego typu aktywności). Pamiętaj, iż decoupage bywa doskonałym zajęciem dla każdziutkiego!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-19 16:32:51
Tagi: książki, moc, problem