Nadajemy na Twoich falach

Jakim sposobem nabyć dużo tańsze gry konsolowe?

Kto nie lubi grania na konsoli? W dzisiejszych czasach zauważyć nawet można coraz bardziej znaczącą ilość pań, które przykładowo z własnymi mężczyznami przez całe dnie grają w różnego rodzaju gry. No cóż, ogromne gratulacje dla mężczyzn, którzy mają takie kobiety - są prawdziwym skarbem! Jednakowoż skoro nawet para graczy generalnie nie posiada za wielu środków na gierki, skąd sfinansować własne hobby? Przecież sytuacja finansowa przeciętnego polskiego gracza nie jest najlepsza.
Na szczęście gry na Xbox 360 wcale nie muszą być przesadnie drogie!

konsola ouiya
Napisał: Cesar Cardoso
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kapitalna informacja dla kompletnie niepoinformowanych graczy - strzałem w dziesiątkę jest rozejrzenie się za grami konsolowymi w tych miejscach, gdzie to po prostu sprzedawane są dużo korzystniejsze cenowo gierki. Doskonałym wyjściem jest chociażby to, aby rozejrzeć się za konsolowymi grami na najróżniejszych aukcjach. Zapewne większość czytelników doskonale wie, że generalnie nie ma żadnego ryzyka, jeżeli w grę wziąć kupowanie na aukcjach internetowych.

Naturalnie można się naciąć, lecz jeżeli nie podchodzimy do szukania fajnych gierek tak jakby po macoszemu, zapewne nie zdołamy zauważyć większych kłopotów. To mit, że jeżeli kupimy gierkę na aukcjach, to zapewne dostaniemy takową po długim okresie czekania. A na dodatek ta gra będzie najzwyczajniej w świecie porysowana. Bez przesady! Nie jest ciężko o Gry na Playstation 3, chociaż nie chodzi wyłącznie o tę konsolę, które pod naprawdę każdym względem są w porządku. To musi ucieszyć graczy z nieco biedniejszych krajów. W końcu niezależnie od kraju pochodzenia, każdy lubi konsole.

A zresztą nawet jeśli nie bardzo interesują nas używane gry, i tak moglibyśmy kupić w serwisach aukcyjnych, choć także w jakimś sklepie, sporo tańszych tytułów (osobiście rekomenduję takie jak tu: ). Do tego, czasami organizuje się olbrzymie wyprzedaże, na przykład w supermarketowych koszach łatwo o wiele świetnych gierek, które na całe szczęście są całkiem tanie. A więc ta osoba, która uważa, iż w żadnym przypadku nie można kupić sporo taniej gier na konsole jest w bardzo dużym błędzie. No tak właśnie jest!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:47:56
Tagi: gracz, gry, konsola