Nadajemy na Twoich falach

Gry komputerowe dla całej rodziny, czyli świetny sposób na rozrywkę

W dzisiejszych czasach, coraz więcej osób ma w swoim mieszkaniu komputer, właściwie dotyczy to przewagi rodzin w Polsce. W związku z czym, duży procent rozrywek, którym się radujemy, jest usytuowany wokół tego urządzenia.


Oglądamy na nim programy, wertujemy sieć online, a także gramy w gry komputerowe. Tak, ta czynność zdominowała bardzo wiele ludzi. Nic w tym dziwnego, bowiem każdy odszuka grę właściwą dla siebie, starsi czy młodsi, panie i panowie. Pewne z nich nie tylko radują, ale i uczą.
mężczyzna pozujący do zdjęcia
Napisał: Elisa Moro
Na podstawie: http://www.flickr.com


Niesłabnącą popularnością cieszy się produkcja Sims 4. Jej początki sięgają późnych lat dziewięćdziesiątych, kiedy to seria była pionierem w grach strategicznych. Dzięki niej można pobawić się w boga, tworzymy familię, kompleksowe osiedle i zarządzamy perypetiami naszych bohaterów. Gra ta jest popularna zarówno wśród starszych jak i małoletnich odbiorców, lecz głównie wśród kobiet. Jeżeli chcesz przeczytać więcej obowiązkowo zobacz link Ceneo. Bardziej męską produkcją jest gra Need for Speed Shift. Ostatnie wydanie popularnej wyścigówki oferuje nam nowe lokalizacje i marki aut. Dzięki tej grze możemy poczuć się jak autentyczny kierowca aut wyścigowych - ogromna adrenalina jest pewna. Lecz tego typu rozrywki nie tylko radują, niektóre także uczą. Dla najmłodszych dzieci idealna będzie produkcja Był sobie człowiek, powstała na kanwach kultowej kreskówki edukacyjnej. Za sprawą temu wydawnictwu, nasza Latorośl dowie się wiele o początkach świata, naszym ciele, zwierzętach itp. Więcej dodatkowych informacji przeczytasz na tej stronie . Z kolei dla nieco dojrzalszej młodzieży, proponuje się zakup produkcji Siedem Cudów Świata. Jest to wspaniałe wydawnictwo edukacyjne, które ułatwi naszemu dorastającemu dziecku zrozumieć historię świata, a także jej związek przyczynowo skutkowy.


garnitur
Napisał: Axami
Na podstawie: Axami


Pragniesz zakupić którąś z tych gier? Nic łatwiejszego. Zarówno Need for Speed Shift jak i Sims 4 możesz nabyć wirtualnie, nie wychodząc z domu, ściągając aplikację ze specjalnej strony. Cena nierzadko będzie mocniej atrakcyjna niż ta za płytowe wydanie. Z kolei wydawnictwa edukacyjne, jak Był sobie człowiek czy może Siedem cudów świata, spokojnie kupisz w ładnym wydaniu płytowym. Możesz zakupić wersje kolekcjonerską, do której dodane będą materiały edukacyjne zamieszczone w niewielkiej książeczce.


Gry komputerowe to wspaniały sposób na organizowanie naszego czasu.


Można za ich sprawą rozbudowywać miasto, gonić się samochodami a także niekiedy wiele się nauczyć w przystępny sposób. Można je zakupić taniej, w formie wirtualnej a również nieco drożej, w kolekcjonerskim wydaniu płytowym.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-13 11:49:45
Tagi: Lato, dzieci, panowie