Nadajemy na Twoich falach

Jaki możliwości dają różne typy gier komputerowych? Czy każdy znajdzie w nich coś interesującego?

Gry na komputer przedstawiają tak dużą różnorodność, że każdy, nawet najbardziej wybredny gracz znajdzie w nich coś dla siebie. Nawet osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z taką rozrywką będą w stanie wybrać coś takiego, co nie sprawi wielkiej trudności, a dzięki temu przyjemnie spędzimy czas.

Jeśli chodzi
gra na konsoli
Napisał: homard.net
Na podstawie: http://www.flickr.com
o tego typu gry, jakie są do opanowania nawet dla osób nieobytych w temacie, to gry zręcznościowe. Jest ich wiele rodzajów dlatego na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Bardzo popularne są platformówki, jakie z pewnością wiele ludzi kojarzy ze znanym hydraulikiem Mario. Jednak od tego czasu stworzono już wiele nowych tego rodzaju gier. Lego Star Wars III: The Clone Wars, która jest przygodową grą akcji posiada też trochę elementy gry platformowej. Warto sprawdzić: Świetnym rodzajem gier dla początkującego gracza są także gry sportowe. Jest ich bardzo wiele. Można zdecydować się na dyscyplinę sportu, jaką lubimy. Dużą popularnością cieszy się piłka nożna, dlatego Fifa 16 może okazać się tutaj świetnym wyborem.
gra ze znajomymi
Napisał: Gabriele B.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Osoby, jakie już posiadają jakieś doświadczenie jeśli chodzi o gry na pewno polubią gry strategiczne. Musimy w nich umiejętnie zarządzać własną armią albo krajem tak aby osiągnąć sukces ekonomiczny albo też militarny. Przykład to Heroes 7, gra w jakiej w ogólnym skrócie przedstawiając, zawiaduje się własną armią, rozgrywa bitwy oraz zdobywa nowe tereny. Gdy ktoś lubi gry, w jakimś musimy czymś zarządzać na pewno spodoba mu się Football Manager 2015. Jest już wiele gier przeglądarkowych, jakie umożliwiają zarządzanie własnym gospodarstwem rolnym lub też jakąś organizacją. Jest to także bardzo interesująca opcja, jaka dostarcza wielu możliwości bez potrzeby instalowania gry na komputerze. Możemy grać w taką grę normalnie w internecie.Dla ludzi poświęcających cały wolny czas na naukę, dobre okażą się gry edukacyjne. Jest całkiem sporo tego typu gier, jakich zakres zagadnień i tematyka są niesamowicie różnorodne. Można wybrać zawsze coś dla siebie właściwego. Umysł świetnie trenują również gry logiczne. Zobacz: heroes 7. Musimy w nich rozszyfrować szereg logicznych zagadek oraz nieźle do tego się nad nimi nagłowić. W taki sposób musimy przebrnąć przez następujące po sobie, coraz trudniejsze poziomy, ćwicząc w ten sposób nasz umysł. Jak widzimy gier do wyboru mamy sporo, a to jeszcze nie wszystkie istniejące rodzaje. Dlatego każdy, nawet bardzo niezdecydowany znajdzie coś odpowiedniego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-26 10:30:09
Tagi: komputer, gra, umysł