Nadajemy na Twoich falach

October 2015 archive

Popularny oraz aktywny sposób na wyjazd

kitesurfing
Napisał: Susanne Nilsson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Coraz częściej planujemy spędzenie naszego wypoczynku w aktywny sposób. Wielkim polem do popisu stały się rozmaitego rodzaju sporty wodne. Nurkowanie w Egipcie, pływanie na Morzu Śródziemnym, a także windsurfing, narty wodne i wakebording. Lecz nadzwyczaj widowiskowym i w ostatnim czasie także modnym sportem stał się kitesurfing.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-23 14:38:34
Tagi: sport, Egipt, wiatr, latawiec

Obiektywy – dlaczego mają priorytetowe znaczenie w fotografii oraz czym kierować się w czasie wybierania odpowiedniego sprzętu?

aparaty i akcesoria
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fotografia staje się obecnie o wiele bardziej popularnym zajęciem. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na fakt, że wzrasta popyt na usługi utalentowanych fotografów, na przykład podczas ślubów i wesel czy innych uroczystości rodzinnych. Na dodatek, zdjęcia są uznaną formą sztuki. W pracy fotografa, poza talentem, który oczywiście jest najistotniejszy, duże znaczenie ma również nowoczesny sprzęt.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-23 11:31:34
Tagi: obraz, obiektyw, śluby

Potęga głosu w kulturze

muzyka, głos, bank głosów, studio
Napisał: Laurent Mo
Na podstawie: http://www.flickr.com
My ludzie jesteśmy w większości wzrokowcami. Dużą część danych które do nas docierają dostarcza nam wzrok, nie znaczy to jednakże że inne zmysły nie są ważne. Nie wyobrażamy sobie życia bez możności dotykania rzeczy lub przyjemności płynącej z dotykania bliskich nam ludzi. Tak samo jest z słuchem. Stanowie on uzupełnienie podstawowego zmysłu. Wszystkie one się nawzajem uzupełniają.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-20 10:41:35
Tagi: nagrania, reklama, bank głosów, słuchowiska