Nadajemy na Twoich falach

Szukasz prezentu dla dziecka? Na pewno ucieszy się z książek Andrzeja Sapkowskiego

Święta, urodziny oraz inne okazje to świetna chwila, by podarować coś swojemu dziecku. Naturalnie nie można go rozpieszczać, ale raz na pewien czas można sprawić mu miłą niespodziankę, szczególnie gdy będzie to odpowiednia rzecz. Takim sprawdzonym i wartościowym podarunkiem zawsze są książki, do których można powracać raz na jakiś czas, gdy są to dobre oraz cenione pozycje. Aktualnie nad wyraz popularne wśród młodych osób są książki Sapkowskiego, na przykład Sezon burz. Sapkowski to słynny autor powieści oraz historii fantastycznych, który ma w swoim dorobku autorskim wiele fantastycznych pozycji.

książka do słuchania
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jego książki uznane są przede wszystkim przez entuzjastów fantastyki. Jeżeli twoje dziecko do nich należy, na pewno ujrzysz uśmiech na jego twarzy, gdy otworzy prezent. Książki Sapkowskiego są doskonale napisane, fabuła wciąga, a czytelnik chciałby poznawać kolejne losy bohaterów, z jakimi miał czas się zaprzyjaźnić. Jego dzieła zostały przetłumaczone na kilkanaście języków, co dowodzi ich popularności nie jedynie w kraju, lecz także na całym świecie - strona Większość tytułów można również kupić w formie audiobooku, jeżeli twoje dziecko lubi w ten sposób spędzać czas przed snem albo w trakcie jazdy. Można zdecydować się na na przykład pozycję Boży bojownicy. Audiobook ten to druga część trylogii.

Opisywana tu problematyka jest dla Ciebie godna uwagi? Jeśli tak, to wejdź do serwisu (https://malafabryczka.pl/kategoria/kolczyki-z-koralikow/135), który opisuje zbliżone zagadnienia.

Głos do niego użyczyło około stu dziewięćdziesięciu aktorów, którzy przez 5 miesięcy pracowali nad ostateczną postacią książki w wersji dźwiękowej. Jest to wyjątkowy spektakl poruszający wyobraźnię wszystkich słuchaczy. Całkowity czas jego trwania to 24 godz., zatem dobrze jest rozłożyć sobie słuchanie na części, aby dłużej móc cieszyć się przygodami ulubionych postaci. Audiobooki można dostać w wielu sklepach internetowych, które dostarczają zamówienie wprost do naszego domu, my z kolei nie musimy chodzić po sklepie, oszczędzając dzięki temu sporo czasu.

audiobook na iphonie
Napisał: athriftymrs.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli w takim razie poszukujesz właściwego prezentu dla twojego dziecka, książki to zawsze doskonały wybór. Być może twoja pociecha zechce zrobić całą biblioteczkę, w jakie będą wszystkie pozycje zaprezentowanego autora. Ty również możesz przeczytać tę znaną trylogię, ponieważ przeznaczona jest nie tylko dla młodych osób, lecz i dla dorosłych, którzy lubią fantastykę i potrafią się w niej znaleźć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-23 11:38:44
Tagi: książki, Audiobooki, czytelnik