Nadajemy na Twoich falach

Produkty militarne online - którą dobrać aby spełniała oczekiwania ?

Lansky to słynna amerykańska firma, która zajmuje się wyrobem ostrzałek i układów do ostrzenia sprzedawanych na całym świecie. Produkty owe cechuje nadzwyczajny design, oraz doskonała jakość sporządzenia.

noże
Napisał: Bkkrs
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wysokiej jakości materiały, uniwersalność, również wymuskane detale powodują że używanie osełek i ostrzałek firmy Lansky to sama radość z uwzględnieniem bezpieczeństwa i ergonomii. Nadzwyczajnym plusem większości ostrzałek jest sposobność użytkowania ich zarówno przez prawo jak i lewo manualnych odbiorców. Kupując nóż, szczególnie ten droższy, należałoby od razu zainwestować w przyzwoitą osełkę, bądź komplet ostrzący. Kamienie do ostrzenia różnią się między sobą geometrią, gradacją, oraz surowcem, z jakiego sporządzono powierzchnię ścierną. Wszystkie te składniki mają istotny wpływ na charakter zastosowań i efektywność osełki. Pod względem geometrii najistotniejszy podział to rozróżnienie na kamienie płaskie i koliste. Płaski kamień ostrzący Lansky oznacza gładką, płaską powierzchnię ścierną, z reguły na planie prostokąta. Na takiej ostrzałce naostrzymy należycie zdecydowaną większość noży za wyjątkiem tych, które posiadają na swoim ostrzu obręb wklęsły. Do tych noży przeznaczony jest kamień ostrzących o przekroju opływowym. Różnorodność zastosowań wyrobów marki Lansky sprawia, że ostrzałki można stosować do ostrzenia jakiegokolwiek noża o ostrzu prostym, ząbkowanym, ale również wszelakiego gatunku akcesoriów, jakie wymagają ostrzenia - odwiedź sklep.Rewelacyjna ostrzałka Lansky ma diamentową gradację, która służy do szybkiego przywrócenia ostrości lekko stępionych noży. Ma bulwiasty profil, dzięki czemu bardzo dobrze naostrzy noże z ostrzem ząbkowanym i nie tylko, ponieważ nadaje się też do ostrzenia noży równych, haków, oraz wielu innych przyrządów. Ma ona ergonomiczny uchwyt z materiału sztucznego, jaki można złożyć ochraniając w ten sposób pręt diamentowy. To świetne urządzenie można bez żadnego problemu przewozić w kieszeni, czy plecaku.
Oryginalny system ostrzenia przy przeznaczeniu produktów Lansky, przynosi całkowitą kontrolę nad ostrością i kątem ostrzenia wszelakiego gatunku nawierzchni ostrych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-21 15:53:55
Tagi: kamienie, akcesoria, noże, osełka