Nadajemy na Twoich falach

Najkorzystniejszy sposób, by zwalczyć nudę – pograć w grę. A jak nie ma pogody – odpowiedź jest identyczna!

Co robić, gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza, kiedy konieczne jest pozostanie w domu? Jest na pewno wiele sposobów, aby dobrze przeżyć ten czas i nie rozmyślając o tym tym, jak o skazaniu czy zsyłce na ciężkie roboty. Powinniśmy potraktować to to jako możliwość spędzenia swojego wolnego czasu tak, jakbyśmy na pewno nie zrobili tego, gdyby słońce świeciło za oknami. No więc, co zrobić w taką pogodę? Grać!
gra w scrubble
Napisał: Edsel Little
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gry nigdy się nie znudzą, albowiem oferują nam wiele możliwości. Można pograć przecież na komputerze, czy w gry planszowe. Można pograć w swoje wymyślone gry z przygotowanymi przez siebie przepisami i innymi dodatkami. Można pograć o pieniądze, można też pograć bez rywalizacji i innych wspomagaczy. Gry gwarantują nam interesującą rozrywkę, a co więcej, każdy może zagrać w nie. Nieważne, czy jest młodym czy starszym człowiekiem – każdy może zagrać, każdy może też czerpać z tego przyjemność (dla grających: sprawdzone akcesoria i kontrolery do gier).Co prawda, jeśli chodzi o gry to można sklasyfikować je właśnie pod względem wieku. Najstarsi będą pewnie grali w gry planszowe lub być może w jakieś jeszcze inne, które nie są specjalnie znane. Najmłodsi zaś wyciągną swoje tablety i zaczną grać w najnowsze i najbardziej zaawansowane gry na tablety, czy smartfony. Możliwości jest wiele, gdyż grać właściwie można na wszystkim. Najczęściej wybiera się konsole, ponieważ one też oferują najlepsze gry i najwyższy poziom zaawansowania. Niemniej, w obecnych czasach grać można raczej na wszystkim, choćby na smartfonie. Nie trzeba nawet kupować konsoli, jeśli lubimy po prostu trochę pograć, w wolnym czasie. Ciekawie by było, gdyby starsze osoby porzuciły swoje planszówki na rzecz gier komputerowych. To samo zrobiliby najmłodsi, lecz odwrotnie. Ciekawe, jak wyglądałaby reakcja na tę zmianę. Masz teraz ochotę pograć? Idealnie dla Ciebie - gry do pobrania i CD-key.

Nie wiadomo do końca, ale na pewno byłoby to bardzo pouczające doświadczenie. No bo kto powiedział, że tak musi być, że dorośli grają w to, co zawsze, a młodzi, w to, co jest chwilowo w modzie. Tak to wygląda, ale to nie jest norma. Wydaje się, że taka zmiana doświadczeń przydałaby się jednej, jak i drugiej stronie. Dorosłym, żeby zobaczyli czym są te „gry”, a ale też młodym, ponieważ są zbytnio uzależnieni od elektroniki. Gry planszowe trochę sprowadziłyby ich na ziemię.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-20 09:01:01
Tagi: gry, konsole, gry planszowe, gry komputerowe