Nadajemy na Twoich falach

Czy opłaca się pojechać w okolice Beskidu Śląskiego? Co mamy szanse tam spotkać, jakie miasta odwiedzić?

Beskid Śląski to ciekawe pasmo górskie. Doskonale zlokalizowane i piękna okolica to jego najważniejsze plusy. Szlaki piesze i rowerowe to wielki plus,tak samo jak duża oferta trenowania w tych górach sportów zimowych.


góry
Napisał: Els
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nic dziwnego, że na terenie Beskidu Śląskiego powstały istotne miejscowości turystyczne, na terenie których każdy z nas ma okazję spędzić wspaniałe, pełne przygód wakacje.

Pasjonuje Cię tego rodzaju problematyka? Jeżeli tak, to zobacz propozycję (http://hotelpodwierzba.pl/imprezy/studniowki/) pokrewnych postów, ponieważ one zapewne też okażą się godne Twojej uwagi.

W gronie tych domów wypoczynkowych, które mogą pochwalić się wielkim powodzeniem przez cały rok, znajduje się Wisła noclegi . Będące na jej terenie atrakcje turystyczne charakteryzuje niezwykłą moc przyciągania. Jak można spędzić tu wakacje? Z jakich możliwości opłaca się skorzystać podczas pobytu na terenie tej miejscowości? W pierwszej kolejności sprawdź bazę noclegową - popularne noclegi w Wiśle.

Wisła to piękna zabudowa, w której istotne miejsce zajmują ładne wille. Przypominają one o tym, jak ważną rolę odgrywała turystyka w dziejach tego miasta. Zameczek Prezydencki, zabytkowa karczma zmieniona w Muzeum Beskidzkie oraz tereny spacerowe nad brzegami rzeki Wisły – oto najważniejsze atrakcje tego pięknego kurortu. zachwycający park z amfiteatrem to kolejna atrakcja, dzięki której Wisła jest zachęcającym miejscem do zatrzymania się w górach. Wisła jest jednocześnie rajem dla miłośników aktywnego wypoczynku. Zimą są tu doskonałe warunki dla narciarzy, latem ściągają turystów tu liczne szlaki piesze i rowerowe.


ruszajwpolske.pl/miasta/wisla/noclegi/59,index.html
Napisał: VasenkaPhotography
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z Wisły możemy się wybrać zarówno na Równicę, jak i na Czantorię. Zachęca też Barania Góra, na jakiej zboczach można znaleźć źródła rzeki Wisły. Wędrówki w pięknej scenerii każdemu mogą sprawiać wiele radości i stawać się najdoskonalszym sposobem na spędzenie godnego zapamiętania wypoczynku w Beskidzie Śląskim. Przebywając w Wiśle warto tez wybierać się do Szczyrku. Znajdziemy tam mnóstwo atrakcji, wiele wrażeń, a co ważne baza turystyczna jest bardzo dobrze rozwinięta, tak więc Szczyrk noclegi bardzo dużo mogą zaproponować. Tak samo świetnie działa lokalna gastronomia, więc możemy najeść się zdrowo i do syta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-05 11:51:01
Tagi: sport, Muzeum, wycieczka, Szczyrk