Przyszedł czas na nową stronę www na… WordPressie

Jest jeszcze jeden stosunkowo szybki sposób na umieszczenie Twojej witryny online: narzędzia do tworzenia witryn . Są to samodzielne usługi z narzędziami i szablonami typu „przeciągnij i upuść”, które pozwalają niedoświadczonym webmasterom szybko rozpocząć pracę. Niektóre zaawansowane hosty internetowe oferują również własne narzędzia do tworzenia witryn lub integrują funkcje jednej z niezależnych usług.

Chociaż najlepsze z nich oferują zaskakującą elastyczność, nakładają również wystarczająco rygorystyczne ograniczenia na projektowanie stron, że nie powinieneś być w stanie stworzyć naprawdę źle wyglądającej witryny za pomocą jednej z tych usług. Zazwyczaj można uzyskać adres URL w stylu Mysite.servicename.com bez możliwości handlowych za darmo z jednej z tych usług; trzeba dodatkowo zapłacić za lepszy URL i możliwość sprzedaży. Jedną z kwestii do rozważenia jest to, że jeśli w końcu przerośniesz jedną z tych usług, może być trudno wyeksportować witrynę do zaawansowanego hostingu na pełną skalę, takiego jak Dreamhost lub Hostgator. Jeśli wiesz, że w końcu tam się wybierasz, może lepiej pominąć krok kreatora witryn.

Nikt nie wykona lepiej swojej pracy, nagrodzony Wix przez Editors ‚Choice . Posiada interfejs typu „przeciągnij i upuść”, a wszystkie elementy witryny można dostosować. Rozpoczęcie korzystania z Wix nie kosztuje ani grosza, ale będziesz chciał przejść na wersję premium, zaczynając od 5 USD miesięcznie za domenę i skalując w górę do 25 USD miesięcznie za nieograniczone miesięczne transfery danych i 20 GB miejsca na dane.

My zdecydowaliśmy się na platformę WordPress. O tym dlaczego warto wybrać ten CMS możecie poczytać tutaj.